Kemiteks Kimya

Kemiteks Kimya

31 Ağustos 2023 18:07
Kemiteks Kimya
0

BEĞENDİM

1993 Yılında İstanbul’da kurulmuş olan Kemiteks insan sağlığı, güvenliği, çevre güvenliği ve endüstriyel kurallara uygun şekilde polimer emülsiyonlar, pigment dipersiyonları ve tekstil boyaları üretmekte olan köklü bir firmadır. Global olmayı ilke edinmiş olan Kemiteks Amerika, Avrupa, Asya ve Orta Asya, Orta doğu, Arap Yarımadası ve Güney Amerika’ya sahip olduğu tüm ürün gamlarından ihracat yapmaktadır.

Kemiteks Polimer Emülsiyonları

Kemiteks polimer emülsiyonları alanındaki faaliyetlerini, Türkiye’nin en büyük tesisleri arasındaki üretim sahasında yaygınlaştırmaya, büyütmeye devam etmektedir. Yeterli altyapı ve donanıma sahip, tam otomatize (otomasyonlu), çevre duyarlılığı yüksek tesisiyle başlangıç kapasitesini 3 katına çıkararak yıllık 35.000 ton/yıllık üretim kapasitesine ulaşmıştır.

Kemiteks Pigment Preperasyonları

Kemiteks® 1993 yılından beri pigment karışımları üreterek pazara sunmaktadır. Tam gam pigment karışımları tüm tekstil uygulamaları ve lifleri için olduğu kadar iç – dış cephe boyaları, baskı mürekkepleri, kağıt, lateks, ahşap boyaları, sünger ve sabun renklendirme uygulamaları için de geliştirilmiştir.

Tekstil Pigment Boyama

Kemiteks® tekstil baskı ve boyama endüstrisi için su bazlı pigment dispersiyonları üretmekte ve pazara sunmaktadır. Tekstil endüstrisi dışında, pigment dispersiyonları reaktif ve dispers boyalarının yanı sıra diğer sektörlerde de yaygın biçimde kullanılmaktadır.

Kemiteks Dijital Mürekkepler

Kemiteks, dijital tekstil baskı endüstrisi için geniş bir dijital mürekkep yelpazesi sunmaktadır. Bu mürekkepler pamuk, ipek ve polyester gibi çeşitli elyaflarda kullanılır ve tüm yaygın baskı kafa teknolojileri ile oldukça uyumludur. Ürün yelpazemiz, doğrudan baskı için dijital reaktif, dispers süblimasyon ve asit mürekkepleri içerir.
KEMİTEKS mürekkepleri tüketiciye parlak renkler, mükemmel haslık özellikleri ve keskin görüntü kalitesi sağlar.

Pigment Baskı

Pigmacolor renk pastaları tekstil baskı, pigment boyama ve tüm tekstil kaplama uygulamalarında kullanılabilmektedir.
Pigmacolor serisi ürünlerimiz size KEMİTEKS® uzmanlığıyla, yüksek Kalite ve maliyet avantajlı Pigment pastalar ve tekstil baskı yardımcı ürünleri sunmaktadır.
PIGMACOLOR ürün grubu Pigment Pastaları, Hi-Fast (yüksek haslıklı) renkler, Ready to Use (Kullanıma hazır baskı ürünleri) ve tekstil baskı yardımcılarını içermektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.